+38 050 21 21 232
+38 093 055 99 22
+38 067 309 55 12

Замовити дзвінок

zakaz@albom.kiev.ua

Albom.kiev.ua
КРАЩИЙ МАГАЗИН ДЛЯ КОЛЕКЦІОНЕРІВ

0
0

Паперові гроші кінця ХІХ - початку ХХІ ст.в обігу України (м’яка обкладинка)

Назад до каталогу
NEW
Опис

Паперові гроші кінця ХІХ - початку ХХІ ст.в обігу України

Київ, 2019, формат 170х240, 520 стр., UA

Автор: Загреба М., Яценко С.

Анотація: Рецензія

«…Деньги это исторические документы, которые являются наглядными показателями политических событий, смены властей, побед, поражений и идейных течений. Бумажные денежные знаки, - показатель культурности и экономического развития народа, - особо ясно передают собою этапы эволюции и роста страны. Окидывая одним взглядом собрание денежных знаков какого-либо исторического периода, удается воссоздать характер соответствующей эпохи, подчас в таких деталях, которые почти неуловимы и недоступны в передаче словами…» Ф.Г.Чучин

До цих слів одного з перших дослідників боністики важко ще щось додати, але необхідно наголосити, що паперові гроші є ще й чудовими зразками графічного мистецтва, вони містять герби, символічні зображення, портрети видатних особистостей, пов’язаних з історією країни, чудові орнаменти характерні для певного історичного проміжку часу, самі по собі втілюють душу народу. Всі ці особливості роблять колекціонування і дослідження паперових грошей надзвичайно захопливим зайняттям.
Саме для людей, які захоплюються боністикою, призначена ця книга, головним завданням якої, як на мій погляд, є створення максимально повного систематизованого переліку паперових грошей, що курсували на території України з кінця XIX ст. до сьогодення. Каталог побудований за історикого-хронологічним принципом і це дає можливість систематизувати паперові гроші, що мали обіг на території нашої країни, у той чи інший історичний проміжок часу. За сферою свого обігу знаки авторами розподілені на дві основні категорії: це загальнодержавні емісії та грошові знаки з необов’язковим характером, а саме емісії підприємств, організацій, а також знаки, що мали обіг на окремій певній території України.
Кожний розділ Каталогу включає коротку історичну довідку, стислий опис зображень та водяних знаків, гаму кольорів, дату випуску, розподіл за серіями і номерами, ступінь розповсюдження, а також орієнтовну вартість предметів за трьома ступенями збереження.
Авторами зроблений чудовий довідковий апарат, що включає в себе максимально повний список видань, які присвячені дослідженню і колекціонуванню паперових грошей, алфавітний покажчик емітентів, критерії для визначення стану збереження, перелік найбільш вживаної у каталозі термінології. Безперечною родзинкою цього видання є наявність найбільш повного, на сьогоднішній день, переліку виявлених диферентів того чи іншого знаку, відсутність сумнівних і фантастичних випусків.
Каталог «Паперові гроші в обігу України з кінця ХІХ ст.» безумовно буде корисним не тільки для колекціонерів різного ступеня підготовки, музейників, істориків, економістів, але й для пересічних громадян, які цікавляться історією своєї країни, стати чудовим подарунком і, не виключено, дати поштовх до захоплення колекціонуванням такої цікавої і різнобічної історичної пам’ятки як боністика.

Зразюк З.О. – завідувач сектору «Нумізматики» Національного музею історії України.

Код: 206
485.00 грн.

Немає в наявності


Характеристики
Саме для людей, які захоплюються боністикою, призначена ця книга, головним завданням якої, як на мій погляд, є створення максимально повного систематизованого переліку паперових грошей, що курсували на території України з кінця XIX ст. до сьогодення. Каталог побудований за історикого-хронологічним принципом і це дає можливість систематизувати паперові гроші, що мали обіг на території нашої країни, у той чи інший історичний проміжок часу.
Гарантія Повернення Оплата Доставка

Відгуки
Ваш коментар буде першим.
Додати відгук

Чому обирають нас

Швидка доставка

Наявність широкого асортименту продукції, дозволяє нам максимально швидко доставити Вам продукцію.

Гнучка система знижок

Ми цінуємо кожного нашого клієнта і раді запропонувати кращу систему знижок.

Доступні ціни

Наші ексклюзивні умови співпраці з виробниками, дозволяють запропонувати Вам найвигідніші ціни на всю продукцію.

Гарантія товару

Понад 100 років досвіду компанії Leuchtterm, гарантують найвищу якість товарів.